Icon
MenuMenü
Cart
10 saniye

Doğtaş Valentines Day Offer

Facebook
DETAYLI BİLGİ AL
Londra
Atlas

'Star Wars' 40. Yılını Kutluyor

Star Wars, 40. yılına özel olarak kitaplaşıyor. Kitaba 40 yazar katkıda bulunacak.

40 farklı yazarın 40 öyküyle katılacağı kitap, serinin 1977 yılında yayınlanan ilk fimi 'Star Wars: Yeni Bir Umut'un geri planda kalmış karakterleri ve hikayelerini anlatacak.

 

Kitapta yer alacak yazarlardan bazıları şöyle: Ben Acker & Ben Blacker, Renee Ahdieh, Tom Angleberger, Meg Cabot, Rae Carson, Adam Christopher, Zoraida Cordova, Delilah S. Dawson, Paul Dini, Alexander Freed, Jason Fry, Christie Golden, EK Johnston & Ashley Eckstein, Paul Kemp, Mur Lafferty, Ken Liu, Griffin McElroy, John Jackson Miller, Nnedi Okorafor, Daniel José Older, Mallory Ortberg, Madeleine Roux, Gary D. Schmidt, Cavan Scott, Sabaa Tahir, Glen Weldon, Chuck Wendig, Gary Whitta.

 

Fotoğraf: 40 farklı yazar, 40 öyküyle katkıda bulunacak. (Star Wars)

 

Kitaba katkı sağlayan yazarlar, bu kitaptan elde edecekleri geliri ihtiyaç sahibi çocuklara kitap ve eğitim materyelleri sağlayan 'First Book' adlı bir girişime bağışlayacak.

 

Disney/Lucasfilm de 'First Film'e Bir Milyon Dolar değerinde kitap bağışında bulunacağını duyururken, kitabın yayıncısı Penguin Random House'dan da 100 Bin Dolarlık bir bağış geldi. Öykü derlemesinin ekim ayında yayımlanması planlanıyor.

 

İçerik: Gazete Duvar
En Son Eklenen Makaleler


Reklam
Dogtas Valentines Day

En Çok Okunan Makaleler

Reklam
Smart Accidentclaims

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!