Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Londrali Limited

iPhone X İle İlgili Şikayetler Gelmeye Devam Ediyor

iPhone X'da yeni bir sorun daha ortaya çıktı. Bazı kullanıcılar hoparlör ve kulaklıklarda sesin bozuk ve uğultulu gelmesinden şikayetçi.

iPhone X, yeni bir sorunla karşı karşıya. Twitter ve Reddit aracılığıyla yeni sorundan bahseden kullanıcılar, hoparlör ve kulaklıklardan gelen uğultu ve cızırtıları şikayet ediyor.

 

Problemlerden bahseden kullanıcılar sorunun genellikle sesi en yüksek seviyeye çıkardıklarında fark ettiklerini belirtti. Öte yandan sesin net gelmediği yönünde de sorun bildirimleri bulunuldu.

 

Yazılımdan Kaynaklanmıyor

 

Yaşadığı sorun nedeniyle telefonunu değiştiren bir kullanıcı, yine aynı sorunu yaşadığından dolayısıyla durumun yazılımsal bir problemden kaynaklanmadığından bahsetti.

 

Fotoğraf: Kullanıcılar, hoparlör ve kulaklıklardan gelen uğultu ve cızırtıları şikayet ediyor. (Cnet)

 

Kullanıcılar daha önce telefonun sağ ve sol sütunlarında ince yeşil bir çizginin olduğuna dair şikayetlerde bulunmuşlar ve bunun herhangi bir uygulamadan veya yazılımsal bir sorundan kaynaklanmadığını söylemişlerdi.

 

iPhone 8'de de Yaşanmıştı

 

Daha önce iPhone 8 telefonların kulaklıklarında da bozuk ses çıktığına yönelik şikayetler gelmişti. Fakat Apple, yayımladığı bir güncellemeyle bu problemi çözmüştü.

 

İçerik: Webtekno
En Son Eklenen Makaleler


Reklam
Tcca

En Çok Okunan Makaleler

Reklam

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!