Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Londrali Limited

Yıl Sonuna Kadar Farkına Varmadan 1500 Sterlin Biriktirebilirsiniz

2018 yılının sonuna kadar önümüzde 52 haftalık bir süreç var. Bu süre boyunca hiç farkına bile varmadan 1500 Sterlin biriktirmek ister miydiniz?

Yıl sonuna kadar hissetmeden yapacağınız tasarruflarla 2019 yılına girerken 1500 Sterlin biriktirmiş olmanız mümkün. Nasıl mı? Bu sorunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

 

Indy100'den aldığımız yönteme göre, para biriktirme işlemine ilk gün 1 Sterlin koyarak başlanıyor. İkinci gün bu miktar 2 Sterline çıkarılıyor ve bu her gün küçük artışlarla devam ediliyor. Bu sayede yıl sonuna kadar yaklaşık 1500 Sterlin biriktirilmiş oluyor.

 

Fotoğraf: Para biriktirme işlemine ilk gün 1 Sterlin koyarak başlanıyor. (GIE)

 

İşte 1500 Sterlin biriktirmenin yöntemi:

 

Pazartesi günü kenara 1 Sterlin koyun, bunu salı günü 2 Sterline çıkarın. Her gün 1 Sterlin artırarak, pazar günü bu miktarı 7 Sterline kadar yükseltmiş olacaksınız. Bir sonraki hafta yine pazartesi günü 1 Sterlinden başlayıp, her gün 1'er Sterlin ekleyerek pazar günü 7 Sterline çıkarın.

 

Fotoğraf: Yıl sonuna kadar 1.456 Sterlin biriktirmek mümkün. (GIE)

 

Bu sayede her hafta 28 Sterlin biriktirmiş olacaksınız. Bu da yıl sonunda 1.456 Sterlin edecektir.

 

Hiçbir Zaman Geç Değil

 

Gün içinde farkında olmadan harcadığımız paraları düzenli olarak kenara koyduğumuzda tasarruf edebilmek mümkün. Kimilerine zor gelebilir. Ama denemek için hiçbir zaman geç değildir. Üstelik yıl sonunda o paranın 1.456 Sterlin olacağını bildikten sonra...

 

İçerik: Londrali.com

Kaynak: Indy100
En Son Eklenen Makaleler


Reklam

En Çok Okunan Makaleler

Reklam
Tcca

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!