Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Londrali Limited

Londra'daki Pancake Yarışında Eğlenceli Dakikalar Yaşandı

Londra'daki Victoria Kulesi bahçesinde, rehabilitasyon merkezlerine bağış toplamak için 21. kez Parlamento Pancake (Krep) Yarışı düzenlendi.

Londra'daki parlamento binasının yanında bulunan Victoria Tower Gardens'ta, rehabilitasyon merkezlerine bağış toplamak amacıyla 21. kez Parlamento Pancake Yarışı düzenlendi.

 

Fotoğraf: Yarış, Londra'daki parlamento binasının yanında bulunan Victoria Tower Gardens'ta gerçekleşti. (East News)


Yarışta milletvekilleri ile medya mensupları arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı. Yarışa katılanlar arasında medya mensupları takımında BBC Daily Politics'den Jo Coburn, Sky News'den Lewis Goodall, LBC Radio'dan Racheal Venables, ITV News'ten Alastair Stewart gibi isimler dikkat çekti.

 

Fotoğraf: Milletvekilleri takımı (East News)

 

Milletvekilleri takımında ise, parlamento üyeleri Rupa Huq, Bambos Charlambous, Paul Scully, Matt Warman gibi isimler yer aldı.

 

Fotoğraf: Takımlar yarış öncesi bol bol alıştırma yaptı. (East News)

 

Her iki takım da yarış öncesi bol bol alıştırma yaparak yarışa hazırlandı. Ancak kazanan medya mensupları oldu. Yarış sonrasında medya mensuplarının takımı ile meclis üyelerinin takımı birlikte fotoğraf çektirdi.

 

Fotoğraf: Yarış renkli ve eğlenceli görüntülere sahne oldu. (East News)

 

Birleşik Krallık'ta her yıl geleneksel olarak şubat ayında gerçekleştirilen pancake yarışlarında, takım üyeleri ellerindeki tavalarla parkur boyunca koşarlar ve bir yandan da tavalardaki krepleri ters çevirirler.

 

Fotoğraf: Yarışın galibi medya mensupları oldu. (East News)

 

Parkurun sonuna geldiklerinde tavayı diğer takım üyesine verirler. Tüm takım üyeleri koşarken ellerindeki tavalarda bulunan krepleri ters çevirerek parkuru tamamlamak zorundadır. İlk önce parkuru tamamlayan takım yarışı kazanır.

 

İçerik: Londrali.com
Kaynaklar: Guardian, BBC, Telegraph, AA
En Son Eklenen Makaleler


Reklam
Tcca

En Çok Okunan Makaleler

Reklam
Vita Services

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!