Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Londrali Limited

Yüksek Gelirli Kişilerin Üçte Biri Londra'da Yaşıyor

Britanya'da yılda 1 Milyon Sterlinin üzerinde kazananların sayısı 18.700'e yükseldi. Bu sayının üçte biri ise Londra'da.

Elde edilen verilere göre, yüksek kazançlı işlerde çalışan her 10 kişiden birinin Londra'daki Kensington and Chelsea bölgesinde, % 7'sinin Westminster'da ve % 4'ünün de Wandsworth'te yaşadığı belirlendi.

 

Hukuk firması Wilsons tarafından yapılan araştırmaya göre, en yüksek gelire sahip olan kişiler, yabancı şirket yöneticileri, yatırımcılar ve ülke dışında kazandıkları paranın vergisini ödemek zorunda olmayanlar olarak açıklandı.

 

Fotoğraf: Yüksek kazançlı işlerde çalışan her 10 kişiden birinin Londra'daki Kensington and Chelsea bölgesinde, % 7'sinin Westminster'da ve % 4'ünün de Wandsworth'te yaşıyor. (GIE)

 

Wilsons şirketinden Tim Fullerlove "Londra hâlâ zenginler için cazip bir beklenti durumda, ancak Birleşik Krallık'ın politikalarında daha davetkar bir tutum izlemesi, bu cazibesini korumasına yardımcı olabilir." şeklinde konuştu.

 

Yüksek Kazançlıların Sayısında Artış 

 

Ülkede yılda 1 Milyon Sterlinin üzerinde kazanan kişilerin sayısı 2014/2015 döneminde 15 bin iken, 2015/2016 döneminde 18.700 olarak hesaplandı.

 

İçerik: Londrali.com
Kaynaklar: Standard, Wilsons
En Son Eklenen Makaleler


Reklam
Yeni Türkü Live In London DC Side

En Çok Okunan Makaleler

Reklam
Tcca

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!