Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Yeni Türkü Live In London 2019 DC

Metropolitan Police, Hediyelik Eşyalardan Gelir Elde Edecek

Londra’nın polis teşkilatı Metropolitan Polis Teşkilatı (MET), ABD’nin New York Polis Departmanı’na (NYPD) benzer şekilde bir markayla piyasaya açılmaya hazırlanıyor.

MET yetkililerinin devriye gezen polislerin eşyalarına benzer kıyafetleri, aksesuarları, oyuncakları, kırtasiye malzemelerini, şapkalarını 'MPS' logosuyla hediyelik eşyalara uyarlayacağı belirtildi.

 

Kemer Sıkma Politikasına Destek

 

Polis teşkilatının bu girişiminin amacının kemer sıkma politikasına destek sağlamak olduğu açıklandı. Hazırlanacak ürünlerin tasarımı için İngiltere’nin ünlü şirketleriyle anlaşma imzaladığı öğrenildi.

 

Fotoğraf: ABD’de NYPD dışında ticari marka olarak logosunu ve ismini kullanan bir başka departman ise Los Angeles Polis Departmanı. (Newsday)

 

MPS markasının dünya çapında en az NYPD kadar başarılı olmasını umduklarını söyleyen MET sözcüsü, "NYPD’de olduğu gibi Lonralılardan ve buraya gelen turistlerden de NYPD markasına gösterdikleri ilgiye benzer bir ilgi göstermelerini bekliyoruz” dedi.

 

Yarım Milyon Dolar Kazanç Sağlandı

 

ABD’de NYPD dışında ticari marka olarak logosunu ve ismini kullanan bir başka departman ise Los Angeles Polis Departmanı. New York Polis Vakfı verilerine göre, NYPD’nin lisanslı ürünleri geçen yıl yarım milyon dolardan fazla kazanç sağladı.

 

İçerik: Milliyet
En Son Eklenen Makaleler


Reklam
Yeni Türkü Live In London DC Side 2

En Çok Okunan Makaleler

Reklam
Tcca

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!