Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Londrali Limited

13 Metrekarelik Garaj Ev Fiyatına Satıldı, Londra

Londra'nın lüks semtlerinden biri olan Chelsea'de bir garaj açık artırmada yaklaşık 360 Bin Sterline alıcı buldu. Üstelik garaj büyük bir otomobilin rahatça park edemeyeceği kadar küçük.

Müzayede evi Savills Auctions'ın verdiği bilgilere göre Londra'nın lüks semti Chelsea'deki garaj 360 Bin Sterline el değiştirdi. Garaja çok büyük talep olduğu bu nedenle beklenenin iki katı fiyata satıldığı kaydedildi.

 

The Guardian gazetesinde yer alan habere göre garaj o kadar küçük ki, büyük bir otomobille garaja girip çıkmak büyük maharet istiyor.

 

Fotoğraf: 13 metrekare büyüklüğündeki garaj 360 Bin Sterline alıcı buldu. (SWNS)

 

Ancak gazetenin haberine göre her ne kadar çok yüksek olsa da söz konusu garajın fiyatı Londra için rekor düzeyde değil. Haberde bundan iki yıl önce Albert Hall yakınlarında yeraltında bulunun bir garajın 400 Bin Sterline satıldığına işaret ediliyor.

 

Açık Artırma 180 Bin Sterlinden Başladı

 

Edinilen bilgilere göre, tavsiye edilen başlangıç fiyatının 180 Bin Sterlin olmasına rağmen büyük ilgi gören garaj tahmin edilenin iki katı fiyata alıcı buldu.

 

Ulusal İstatistik Kurumu'nun verilerine göre İngiltere'de ortalama ev fiyatı 300 Bin Sterlin iken, Londra'ya bir saat uzaklıkta üç odalı bir evi 360 Bin Sterline almak mümkün.

 

Kaynaklar: Dailymail, Guardian, DWEn Son Eklenen Haberler


Reklam

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam
ABS London

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!