Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Londrali Limited

Çocuklarıyla Piknik Yaparken Zehirli Yılanın Isırdığı Baba Ölümden Döndü

Batı Londra'daki bir parkta çocuklarıyla birlikte piknik yapan baba, zehirli bir yılan tarafından ısırılmasının ardından ölümden döndü.

27 yaşındaki Josh Rose, geçtiğimiz cumartesi günü Hounslow Heath'te çocuklarıyla vakit geçirdiği sırada 2 yaşındaki oğlu Sebastian'ın çocuk arabasına doğru ilerlemekte olan bir yılan gördü.

 

Oğlunu korumak için yılanı çocuk arabasından uzaklaştırmaya çalışan Rose'nin o sırada yılan tarafından sağ elinden ısırıldığı belirtildi.

 

Fotoğraf: Hounslow Heath (Getty)

 

Rose yaptığı açıklamada, "Kız kardeşim ve çocuklarımla birlikte piknik yapmak için gelmiştik. Arkamı döndüm ve yılanın pusete doğru ilerlemekte olduğunu fark ettim. Ona vurdum, bir anda bana döndü ve beni ısırdı." dedi.

 

Zehirli yılan tarafından ısırıldıktan sonra yaşadıklarını anlatan Rose, "İki dakika içinde yerdeydim. Hareket edemiyordum. Kusmaya başladım. Etrafımdaki herkes endişelenmişti." şeklinde konuştu.

 

Fotoğraf: Yılan tarafından ısırılan Josh Rose, adeta ölümden döndü. (Standard)

 

Ağzından köpükler geldiğini söyleyen Rose, bir ambulansın gelerek kendisini West Middlesex Hastanesi'ne götürdüğünü sözlerine ekledi.

 

Hastaneye kaldırılan Rose'un kalp atışının dakikada yaklaşık 4 atışa kadar düşmesine rağmen, kısa sürede iyileşerek 24 saatin ardından taburcu edildiği öğrenildi.

 

Fotoğraf: Rose'un ısırıldığı yılanın, ısırığıyla evcil bir hayvanı öldürebilecek güçte. (Standard)

 

Rose, o anları "Daha önce hiç böyle hissetmemiştim. Tüm vücudum acı çekiyordu. Felç olmuştum ve kimseyle konuşamıyordum. Öleceğimi düşündüm."sözleriyle anlattı

 

Rose'un ısırıldığı yılanın, ısırığıyla evcil bir hayvanı öldürebilecek güçte olduğu belirtilirken, Birleşik Krallık'ta yaşayan tek zehirli yılan türü olduğu açıklandı. Her yıl Britanya'daki park ve bahçelerde bu türde yaklaşık 100 yılanın görüldüğü belirtildi.

 

Haber: Ö. Aytekin (Lonrali.com)

Kaynak: StandardEn Son Eklenen Haberler


Reklam
ABS London

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!