Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Londrali Limited

Okul Arkadaşları Tarafından Alay Edilip Dövülen Çocuk İntihar Etti

Sekiz yaşındaki çocuk, sınıf arkadaşları tarafından alay edilip dövüldükten iki gün sonra intihar ederek yaşamına son verdi.

Ohio'da yaşayan Gabriel 'Gabe' Taye isimli çocuğun sınıf arkadaşları tarafından dövüldükten sonra 26 Ocak günü annesi Cornelia Reynolds tarafından yatak odasında kendini asmış bir halde bulunduğu belirtildi. Aynı dönemde Carson Elementary School yetkililerinin ise, ellerinde küçük çocuğun dövüldüğüne dair bir kanıt bulunmadığı ve bayılmış olabileceğini söyledikleri öğrenildi.

 

Ancak ortaya çıkan bir video, küçük çocuğun okulun tuvaletinde sınıf arkadaşları tarafından acımasızca dövüldüğünü gözler önüne serdi.

 

Ailenin avukatı Jennifer Branch, kamu ile paylaşılmayan görüntülerde, çocuklardan birinin Gabe'i duvara çarptığı ve çocuğun 7,5 dakika boyunca vurulduğunu belirtti.

 

Fotoğraf:  8 yaşındaki  Gabriel 'Gabe' Taye (Handout)

 

Avukat Branch, "Öğrendiklerimi Gabe'in annesi Reynolds ile paylaşmak çok zordu." derken, Reynolds ise, "Yeterince şey yapılmadığını hissediyorum. Halının altına süpürülen birşeyler var" şeklinde konuştu.

 

Saldırının yaşandığı gün, Gabe'in eve döndükten sonra kusması üzerine annesinin onu hastaneye götürdüğü ve kendisine mide gribi teşhisi konduğu öğrenildi.

 

Fotoğraf: Küçük Gabe, annesi ile birlikte (Gofundme)

 

Ertesi gün okula gitmeyen Gabe, 26 Ocak'ta okula geri döndü. Ancak annesi onu eve döndükten birkaç saat sonra yatak odasında ölü olarak buldu.

 

Olay ile ilgili soruşturma başlatılırken, oğlunu koruyamadığını düşünen anne Reynolds, şimdi çocuğu için adaletin yerini bulmasını bekliyor.

 

Haber: Ö. Aytekin (Londrali.com)
Kaynak: Daily MailEn Son Eklenen Haberler


Reklam
ABS London

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!