Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Londrali Limited

Aradığı Aşkı Romantik Bir Yöntemle Bulmaya Çalışan Adam, Beklemediği Bir Tepkiyle Karşılaştı

Eşini 18 önce kaybeden adam, yeni bir ilişkiye başlamak için romantik bir yöntem denedi, ancak hiç beklemediği bir sonuç ile karşılaştı.

49 yaşındaki Craig Sullivan, eşini 18 ay önce kanser nedeniyle kaybetmişti. Hayatına yalnız devam eden Sullivan, yeni bir ilişkiye başlamak için Britanya'daki plajlara içinde mesaj yazılı olan 2000 adet cam şişe bırakarak ilginç bir yöntem denedi.

 

Ancak Swansea sahilinde 30 adet şişe bulan çevreciler, şişeleri çöpe atarak Sullivan'ı hayvanların hayatını tehlikeye atmakla suçladı.

 

Fotoğraf: Aradığı aşkı bulmak için, Britanya'daki plajlara içinde mesaj yazılı olan 2000 adet cam şişe bıraktı. (Newton Stewart)

 

Londra'da yaşayan Sullivan, şişelerini bulanların kendisine ulaşması için bir web sitesi hazırladı. İsmi açıklanmayan bir kadın, kendisine ulaşarak Swansea'deki Rhosilli Körfezi'nde 30 adet şişe bulduğunu belirterek, onları çöpe attığını söyledi.

 

Çevreye Zarar Vermekle Suçlandı

 

Kadının, "Bu çok romantik, ama arkadaşlarım Deniz Koruma Derneği üyesi ve biz onların çevreye zarar vermesinden endişe ettik. Kırık camlar plajda bırakılabilir ya da sudaki hayvanlara zarar verebilir" dediği öğrenildi.

 

Fotoğraf: İsmi açıklanmayan bir kadın, kendisine ulaşarak Swansea'deki Rhosilli Körfezi'nde 30 adet şişe bulduğunu ve onları çöpe attığını söyledi. (Wales News)

 

Aldığı mesaj üzerine Sullivan'ın aradığı aşkı bulamadan planından vazgeçmek zorunda kaldığı belirtildi.

 

Haber: Ö. Aytekin (Londrali.com)
Kaynak: Telegraph, MetroEn Son Eklenen Haberler


Reklam
ABS London

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!