Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Londrali Limited

Madonna, İngiltere'deki Haber Sitesinin Tazminatını Kabul Etti

ABD'li pop yıldızı Madonna, İngiltere'de yayın yapan internet haber sitesi 'MailOnline'nın tazminatını kabul etti.

Gelişmelere ilişkin açıklama yapan Madonna'nın avukatı Jenny Afia, sitede geçen şubatta evlat edindiği ikizleri Stella ve Estera hakkında çıkan makalenin Madonna'yı 'büyük kişisel sıkıntıda' bıraktığını dile getirdi.

 

Şarkıcının o dönem medyadan, özel hayatlarına saygı duyulmasını rica ettiğini hatırlatan Afia, Madonna'nın, haber sitesinin yayımlarının evlat edinme sürecini, çocukları, çocukların ailesini ve Madonna'nın hayatını olumsuz yönde etkileyebileceğini düşündüğünü aktardı.

 

Fotoğraf: Madonna, haber sitesinin yayımlarının evlat edinme sürecini, çocukları, çocukların ailesini ve kendi hayatını olumsuz yönde etkileyebileceğini düşünmüştü. (AFP)

 

Londra'daki Yüksek Mahkemede görülen davada, tazminatın ne kadar olduğu açıklanmazken; Afia, ünlü yıldızın kabul ettiği tazminatı Malavi'deki çocuk hastanesine bağışlayacağını bildirdi.

 

MailOnline'da ocak ayında çıkan makalede, 4 yaşındaki ikiz kızların kimlik bilgileri ile Afrika ülkesi Malavi'deki bir yetimhanede kaldıklarına yönelik bilgiler yer almıştı.

 

Kaynak: AAEn Son Eklenen Haberler


Reklam

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam
ABS London

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!