Icon
MenuMenü
Cart
10 saniye

REKLAM

Londra
İlhan Şeşen Live In London

İmkansız Demeyin! Genç Yaşta İngiltere'de Ev Sahibi Olmak Mümkün

Devon'da yaşayan Shanine Land ve Darren Noble çifti henüz 20'li yaşların başında olmalarına rağmen, dört yatak odalı bir ev sahibi oldular.

Standart işlerde çalıştıklarını söyleyen çift, henüz 20'li yaşlarda olmalarına rağmen 263 Bin Sterlin tutarında dört yatak odalı müstakil bir eve sahip oldu.

 

8 Yıldır Birlikteler

 

8 yıldır birlikte olan çift, kolej yıllarından bu yana kendi evlerine sahip olmanın hayalini kuruyordu. Şimdi ise 20 yıllık bir mortgage planı ile bu hayallerini gerçekleştirdiler.

 

Fotoğraf: Ev 263 Bin Sterlin tutarında. (On The Market)

 

22 yaşındaki Shanine, onun yaşındaki insanların da ev sahibi olmalarının mümkün olduğunu vurgulayarak şöyle konuştu: "Otomobili, cep telefonu, spor salonu üyeliği ve kredi kartı olan pek çok insan tanıyorum. Bizim tek masrafımız spor salonu ve cep telefonu içindi. Bizim yüksek maaşlı işlerde çalıştığımızı düşünebilirler, ama bu doğru değil. Bizler standart işlerde de çalışarak mortgage alınabileceğinin bir kanıtıyız."

 

40 Yaşında Mortgage Ödemeleri Bitmiş Olacak

 

"Bizim yaşımızdaki gençler, ev almak konusunda endişeye kapılıyorlar." diye Shanine, "Biz 20 yıllık bir mortgage planı yaptık ve 40 yaşına geldiğimizde hepsi ödenmiş olacak." şeklinde konuştu.

 

Fotoğraf: Darren 24 (solda), Shanine ise 22 yaşında (sağda) SWNS

 

24 yaşında olan sıhhi tesisatçı olarak çalışan Darren ise, "Ben her zaman tasarruf ederim. Para harcamayı sevmiyorum. Çoğu insan paranın değerini bilmiyor. Kimisi 100 Sterlin değerindeki bir şeyin ucuz olduğunu ve alabileceğini düşünür, ama ben farklı düşünüyorum. Ben onu almadan önce, elde edebilmek için kaç saat çalışmam gerektiğine bakarım. Eğer saatte 7 Sterlin kazanıyorsanız, onu ancak birkaç gün çalışarak elde edebilirsiniz." dedi.

 

Evin Tadilatını Kendileri Yapacak

 

Yeni evlerinin tadilat gerektirdiğini söyleyen çift, bu işleri kendilerinin yapmayı planladığını sözlerine ekledi.

 

Haber: Londrali.com
Kaynaklar: Ladbible, Devon LiveEn Son Eklenen Haberler


Reklam
Vita Services

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam
İlhan Şeşen Londra Konseri

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!