Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Londrali Limited

10 Çocuklu Andrews Ailesi Yeni Bir Bebek Daha İstiyor, İngiltere

İngiltere'de 10 çocuklu bir aile, sadece mutfak masrafı için ayda 1000 Sterlin harcadıklarını açıkladı. Buna rağmen 11. çocuklarına sahip olmak istiyorlar.

Lincolnshire'da yaşayan Clive ve Louise Andrews çiftinin, en küçüğü 5 aylık, en büyüğü 17 yaşında olan 3 kızı ve 7 oğlu bulunuyor. Aile üç yatak odalı birleşik iki evde yaşıyor.

 

34 yaşındaki Louise yarı zamanlı temizlik görevlisi olarak çalışırken, ailenin babası 50 yaşındaki Clive evde kalarak çocuklara bakıyor.

 

Fotoğraf: Andrews çiftinin, en küçüğü 5 aylık, en büyüğü 17 yaşında olan 3 kızı ve 7 oğlu bulunuyor. (ITN Production)

 

Aile yaptıkları açıklamada, birlikte tatile çıkmaktan vazgeçtiklerini, çünkü aylık mutfak masraflarının 1000 Sterlini bulduğunu söyledi. 12 kişilik bu aile, haftada 15 kutu mısır gevreği, 10 kilo patates ve yarım litrelik 15 şişe süt tüketiyor.

 

Birlikte Tatile Çıkmıyorlar

 

10 çocuğa sahip olmanın bir lütuf olduğunu söyleyen Clive, "Bir tatil için binlerce sterlin harcamak yerine, çocuklarımızın iyi beslendiğinden emin olmak istiyoruz." diyor.

 

Fotoğraf: 12 kişilik aile, haftada 15 kutu mısır gevreği, 10 kilo patates ve yarım litrelik 15 şişe süt tüketiyor. (ITN Production)

 

Andrews çifti ayrıca ailecek bir yere gitmek istediklerinde iki araca birden ihtiyaç duyuyor. Çamaşır makinesinin neredeyse her zaman çalıştığı belirten Clive çocuklarına daha çok vakit ayırmak için üç ay önce zemin kaplama alanında faaliyet gösterdiği işinden vazgeçmiş.

 

Bir Bebek Daha İstiyorlar

 

Çift 16 yaş ve altındaki 9 çocukları için 'Child Tax Credit" talep etmeyi planlıyor. Ailenin annesi Louise ise son hamileliği problemli geçmesine karşın, yeniden hamile kalmak istiyor.

 

Haber: Londrali.com
Kaynaklar: Daily Mail, Mirror, MetroEn Son Eklenen Haberler


Reklam

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam
Tcca

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!