Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Londrali Limited

Polis Aracının Çarptığı Süleyman Yalçın Hayatını Kaybetti

Londra'da bir polis aracının çarptığı Süleyman Yalçın'ın hayatını kaybettiği öğrenildi.

44 yaşındaki Süleyman Yalçın'ın dün akşam erkek kardeşinin evinde yenecek bir aile yemeğine gitmek üzere otobüse bindiği belirtildi. Ancak Kuzey Londra'daki Seven Sisters Road üzerinde otobüsten indikten sonra yolun karşısına geçmeye çalıştığı sırada polis aracının kendisine çarpması sonucu hayatını kaybetti.

 

Dün akşam 18:45'te Tottenham'da yaşanan kazanın ardından, olay yerindeki polis memurlarının ilk müdahaleyi yaptığı, daha sonra sağlık ekiplerinin de hızla olay yerine ulaştığı açıklandı.

 

Fotoğraf: Süleyman Yalçın yolun karşısına geçmeye çalıştığı sırada polis aracının kendisine çarpması sonucu hayatını kaybetti. (Nigel Howard)

 

Bir görgü tanığı, "Adam otobüsten inmişti, yolun karşısına geçiyordu. Bir polis aracı gördüm, daha sonra büyük bir çarpışma oldu. Dışarı çıktığımda adam yerde yatıyordu." dedi.

 

Polis Bilgi Vermedi

 

Kazada hayatını kaybeden Süleyman Yalçın'ın erkek kardeşi Şinasi Yalçın ise, "Hep birlikte akşam yemeği yemek için bize geliyordu. Gelmeyince, ona telefonla ulaşmaya çalıştık. Daha sonra bölgede bir polisin karıştığı trafik kazası olayını duyduk. Bu nasıl gerçekleşti? Polis bize henüz hiçbir şey söylemedi." dedi.

 

Wood Green'deki evinden Tottenham'a gitmek üzere yola çıkan Yalçın'ın geçirdiği kaza ile ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenilirken, kazaya sebep olan polis aracının bölgede alınan bir ihbar nedeniyle Tottenham'da bulunduğu dile getirildi.

 

Fotoğraf: Kazaya sebep olan polis aracı, alınan bir ihbar nedeniyle Tottenham'da bulunuyordu. (Nigel Howard)

 

Scotland Yard sözcüsü tarafından yapılan açıklamada, "Dün 18:45'te Seven Sisters Road üzerindeki Elizabeth Road kavşağı yakınında bir kaza gerçekleşti. Memurlar hızla olay yerinde ilk müdahaleyi yaptılar. Daha sonra Londra Ambulans Servisi ve hava ambulansı da bölgeye ulaştı. Ancak kazada yaralanan kişi, yapılan tüm müdahalelere rağmen 19:20'de olay yerinde hayatını kaybetti." sözlerine yer verildi.

 

Haber: Londrali.com
Kaynaklar: Daily Mail, StandardEn Son Eklenen Haberler


Reklam

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam
Tcca

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!