Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Londrali Limited

Kışın 3. Fırtınası Yolda: Caroline Fırtınası Birleşik Krallık'a Geliyor

Caroline Fırtınası'nın bu hafta Birleşik Krallık'da etkili olması bekleniyor. Hava durumu uzmanları fırtınanın beraberinde kar ve buzlanmayı da getireceği konusunda uyardı.

Ophelia ve Brian fırtınalarının ardından şimdi de Caroline Fırtınası'nın yolda olduğu açıklandı. Fırtına henüz Birleşik Krallık sınırlarına ulaşmadı, ancak hava durumu uzmanları şimdiden kar yağışı uyarısında bulundu.

 

Perşembe günü İskoçya'da şiddetli rüzgarla birlikte kendini göstermeye başlayacak olan fırtınanın, cuma günü tüm ülkeye kar yağışı getirmesi bekleniyor.

 

Fotoğraf: Hava durumu uzmanları ülke genelinde kar yağışı uyarısında bulundu. (PA)

 

Fırtına nedeniyle ülkede demiryolu, hava ve feribot seferlerinde aksamalar yaşanabileceği belirtilirken, bazı bölgelerde kısa süreli elektrik kesintilerinin meydana gelebileceğinin altı çizildi.

 

Fırtına Londra'yı Etkilemeyecek

 

Caroline Fırtınası'nın Londra'yı etkilemesinin beklenmemesine rağmen, başkentte de şiddetli rüzgarlar yaşanacağı belirtildi. 

 

Fotoğraf: Londra'da cuma günü sıcaklık 5 dereceye düşecek. (Rex)

 

Hava durumu uzmanı Nicola Maxi, "Perşembe günü başkentte şiddetli rüzgarlar yaşanabilir, ancak sıcaklık 13 derece civarında olacak. Cuma günü ise 5 dereceye düşecek. Etkisini sürdürmeye devam eden rüzgar, havanın daha da soğuk bir şekilde hissedilmesine neden olacak." dedi.

 

Haber: Londrali.com

Kaynaklar: Met Office, City A.M., BBC, StandardEn Son Eklenen Haberler


Reklam

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam
Vita Services

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!