Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Londrali Limited

Primark, Noel İçin Satılan Mumlarını Raflardan Geri Çekti

İngiltere'nin en büyük mağaza zincirlerinden Primark, Noel için satışa sunduğu mumları tehlikeli oldukları gerekçesiyle geri çekme kararı aldı.

Jenny Ferneyhough isimli bir müşteri, Primark'tan satın aldığı 5 Sterlin değerindeki mumu iki gece boyunca yaktığını açıkladı. Ancak yine yaktığı bir gece bir anda mumdan büyük alevler çıkmaya başladığını iddia etti.

 

Ferneyhough, mumu Primark mağazasının Manchester şehrindeki Market Street üzerinde bulunan şubesinden satın aldığını belirtti.

 

Fotoğraf: Primark, Noel için satışa sunduğu mumları tehlikeli oldukları gerekçesiyle geri çekme kararı aldı. (Caters)

 

33 yaşındaki Ferneyhough yaptığı açıklamada, mumdan alevler çıkmaya başladığı sırada iki yaşındaki oğlunun uyumakta olduğunu ve o sırada mumum yakınında olsaydı ne yapacağını bilemediğini sözlerine ekledi.

 

İki Gece Boyunca Kullandılar

 

Öncesinde iki gece boyunca yanan mumdan bir anda büyük alevler çıkmaya başladığını söyleyen Ferneyhough, hemen harekete geçerek mumu söndürmeyi başardığını dile getirdi.

 

Fotoğraf: Ferneyhough, hemen harekete geçerek mumu söndürmeyi başardığını dile getirdi. (Caters)

 

Primark'tan yapılan açıklamada ise, yaşananların ardından tehlikeli oldukları gerekçesiyle mumları geri çekme kararının alındığı duyuruldu.

 

Primark Açıklama Yaptı

 

Şirket sözcüsü konuşmasında, "Müşterilerimizin güvenliğini ve ürünlerimizin kalitesini çok ciddiye alıyoruz. Şikayeti en kısa zamanda araştıracağız. Bu süreçte ürünün raflardan çekilmesine karar verdik." sözlerine yer verdi.

 

Haber: Londrali.com
Kaynaklar: Mirror, Daily MailEn Son Eklenen Haberler


Reklam
Tcca

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam
Vita Services

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!