Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Londrali Limited

Britanya'nın En Büyük Ailesi, 20. Bebeklerinin Ardından Yeni Bir Karar Aldı

Britanya'nın en büyük ailesi 20. bebeklerini kucaklarına aldıktan sonra, artık daha fazla çocuk sahibi olmamaya karar verdiklerini açıkladı.

Lancashire'da yaşayan Sue ve Noel Radford çiftinin, 20. çocukları geçtiğimiz eylül ayında dünyaya geldi. Çiftin ilk çocukları Chris 1989 yılında doğmuştu. Ondan dört sene sonra Sophie'yi, ikinci kızlarının doğumundan bir sene sonra da üçüncü çocukları Chloe'yi kucaklarına aldılar.

 

Ailenin babası Noel Radford, "Biz başta üç çocuğumuz olmasını istemiştik, ama daha sonra etrafta dolaşan çocukların varlığından keyif aldık. Biz çocuk sahibi olmaya bağımlıyız ve bunu seviyoruz" dedi.

 

Fotoğraf: Aile Florida'daki Disney World'e bir seyahat düzenlemişti. (Brad Wakefield)

 

Ailenin annesi Sue'nun tipik bir günü sabah 06:30'da başlıyor. Devletten çocuk yardımı dışında para almadıklarını açıklayan aile, sahibi oldukları bir fırını işletiyor. Fırından yılda yaklaşık 50 Bin Sterlin gelir elde eden aile, ayrıca çocukları için de haftada 170 Sterlin yardım alıyor.

 

Haftalık Market Alışverişleri 250 Sterlin

 

2004 yılında 240 Bin Sterline satın aldıkları 10 yatak odalı evde yaşayan Radford Ailesi, sadece kahvaltıda 9 litre süt, 3 litre meyve suyu ve 3 kutu mısır gevreği tüketiyor. Haftalık süpermarket alışverişleri ise, 250 Sterlin tutuyor.

 

Fotoğraf: Çiftin 20. bebeği Alfie (Warren Smith)

 

Çiftin 20. bebeği Alfie, geçtiğimiz eylül ayında dünyaya geldi. 42 yaşındaki Sue, çocuklarının kardeşleri Alfie eve geldiğinde çok heyecanlı olduklarını söyledi.

 

En Büyük Çocukları 28 Yaşında

 

Ailenin en büyük çocuğu Chris bugün 28 yaşında. Alfie'den önce dünyaya gelen Phoebe ise henüz 13 aylık.

 

Fotoğraf: Alfie'nin tam 19 kardeşi var. (Sun)

 

Sue 2014 yılında da hamile kalmış, ancak bebeğini 23 haftalıkken kaybetmişti. Sue ve Noel çiftinin ikinci çocukları 23 yaşındaki Sophie'nin de üç çocuğu bulunuyor.

 

Yeniden Bebek Sahibi Olmayı Düşünmüyorlar


20. bebekerini kucaklarına alan çift, artık yeniden bebek sahibi olmayı düşünmüyor.

 

Haber: Londrali.com
Kaynaklar: Daily Star, Daily MailEn Son Eklenen Haberler


Reklam
Vita Services

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam
Tcca

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!