Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Londrali Limited

Telefonda Annesine Maddi Sıkıntılarını Anlatan Kız Uyandığında Kucağında Para Buldu

Leeds trenindeyken annesiyle maddi sıkıntıları hakkında telefonda konuşan bir öğrenci, uyandığında kucağında 100 Sterlin buldu.

27 Ocak Cumartesi günü yaşanan olayda, Ella Johannessen isimli öğrenci Peterborough'dan Leeds'e doğru trenle yolculuk etmekteydi.

 

Yolculuk sırasında annesi ile telefonda konuşan ve ona banka havalesi sonrasında hesabında olması gereken 35 Sterlinin kaybolduğunu anlatan genç kız, telefonu kapadıktan sonra uyumaya başladı.

 

Fotoğraf: Leeds trenindeyken annesiyle maddi sıkıntıları hakkında telefonda konuşan Ella, uyandığında kucağında 100 Sterlin buldu. (Facebook)

 

Uyandığında ise onu güzel bir sürpriz bekliyordu. Genç kızın telefon konuşmasını duyan bir yabancı, Ella'nın kucağına bir peçetenin arasına konmuş bir halde 100 Sterlin bırakmıştı.

 

Yaşadıklarını Facebook'ta paylaşan genç kız mesajında şu sözlere yer verdi:

 

"27 Ocak Cumartesi günü Virgin East'in Leeds trenindeydim. Saat 14:52'de Peterborouh'dan bindim. Bir koltuğa oturdum ve annemi aradım. Oldukça stresli ve üzgündüm, çünkü banka hesabıma gönderilen 35 Sterlini bulmaya çalışıyordum. Annemle konuştuktan sonra uyudum. Yarım saat sonra uyandığımda kucağımda bir peçete fark ettim.

 

İleti 5 Bin Kez Paylaşıldı

 

Peçetenin arasında 100 Sterlin vardı. Ağlamaya başladım. Hiç tanımadığı birine yardım eden bu yabancıya yaptığı iyilik için son derece minnettarım. 18 ay önce babamı, dedemi ve babannemi kaybettikten sonra, bana dünyada iyi ve nazik insanların olduğunu gösterdi. Umarım bu sözlerim ona ulaşır."

 

Johannessen'in gönderisi Facebook'ta binlerce kez paylaşıldı.

 

Haber: Londrali.com
Kaynaklar: BBC, Daily Mail, TelegraphEn Son Eklenen Haberler


Reklam
Vita Services

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam
Tcca

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!