Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Londrali Limited

Arkadaşlarıyla Dışarı Çıkan Adam, Uyandığında Bir Parmağını Kaybetmişti

İngiltere'de arkadaşlarıyla dışarı çıkan adam, birkaç saat sonra uyandığında bir parmağını kaybetmiş olduğunu fark etti. İşin ilginç yanı, bunun nasıl gerçekleştiğini hatırlamıyordu.

Leicester'da yaşayan Dwayne Thompson, 3 Kasım akşamı arkadaşlarıyla dışarı çıktı. Ancak genç adamın o geceye dair tek hatırladığı, bir restoranda yemek yedikleri... Restoranda yemek yedikten 4 saat sonra 02:30'da ise Abbey Park'ın karşısındaki eski bir depo alanında uyandığında sol elinin orta parmağını kaybetmişti.

 

Kız Arkadaşı Ona İnanmıyor

 

26 yaşındaki Thompson yaşadığı bu ilginç olay sonrası kız arkadaşıyla da aralarının bozulduğu söyledi. Çünkü genç kızın, 3 Kasım akşamına dair hiçbir şey hatırlamadığı için kendisini aldattığını düşündüğü dile getirdi.

 

Fotoğraf: Genç adamın o geceye dair tek hatırladığı, bir restoranda yemek yedikleri... (Caters)

 

Thompson'ın o geceye dair sahip olduğu tek kanıt, telefonunda bulduğu bir fotoğraf. 22:30'da restoradan yemek yerken çekilen fotoğrafın sonrası ise tam bir muamma.

 

Arkadaşları Da Hiçbir Şey Bilmiyor

 

Genç adam o gece nereye gittiğini arkadaşlarına da sorduğunu, ancak onların da hiçbir fikirlerinin olmadığını sözlerine ekledi. Thompson "Onlar benim tuvalete gittiğimi ya da sigara içmek için dışarı çıktığımı düşünmüş. O gece mutlaka birileri beni gördü. Hiçbir şey yapmadığımı kanıtlamak istiyorum" dedi.

 

Fotoğraf: 22:30'da restoradan yemek yerken çekilen fotoğrafın sonrası ise tam bir muamma. (Caters)

 

Olay ile ilgili soruşturma sürerken, Leicester Polisi ise, arşiv kayıtlarını kasım ayına kadar geri alamayabileceklerini ifade etti.

 

Haber: Londrali.com
Kaynaklar: Ladbible, Daily Star, Daily MailEn Son Eklenen Haberler


Reklam
Tcca

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!