Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Londrali Limited

Tesadüfen Buldukları Makyaj Çantasının İçinden Binlerce Euro Çıktı

Yedi genç kadın hafta sonu tatili için gittikleri Hollanda'nın Valkenburg kentinde büyük bir sürprizle karşılaştı.

Hollanda'nın güneyinde bulunan Limburg eyaletindeki Ospel kasabasında yaşayan Jeslynn Geuns ve altı arkadaşı, birkaç günlüğüne kiraladıkları tatil evinde içi dolu bir makyaj çantası buldular. Çantayı açtıklarında ise büyük bir şaşkınlık yaşadılar, çünkü içinde 26 Bin Euro'dan fazla nakit para vardı.

 

"Bu parayla çok güzel bir hafta sonu geçirilebilir" diyen Jeslynn ve arkadaşlarının, bir süre ne yapacaklarını düşündükten sonra, paranın miktarından ürktükleri ve polisi aramaya karar verdikleri belirtildi.

 

Paranın Sahibi Bulunamadı

 

Limburg polisinin para dolu çantayı teslim aldıktan sonra tatil evinin sahibini aradığı, ancak ev sahibinin paranın kendisine ait olmadığını bildirdiği öğrenildi. Öte yandan olayın duyulmasıyla birlikte, ev sahibi adına tatil evini kiralayan bir restoran sahibinin, paranın kendisine ait olduğunu öne sürdüğü açıklandı.

 

Fotoğraf: Paranın sahibi henüz bulunamadı. (GIE)

 

Sahibi bulunmayan paranın halen poliste olduğu ve kaynağının araştırıldığı aktarılırken, parayı polise teslim eden kadınlara ikramiye verilip verilmeyeceği henüz belli değil.

 

Parayı Teslim Ettikleri İçin Pişman Oldular

 

Jeslynn ve arkadaşlarının ise, parayı teslim ettikleri için pişman oldukları, yeniden böyle bir para bulmaları halinde bu kadar dürüst davranacaklarından emin olmadıklarını söyledikleri iddia edildi.

 

Kaynak: BBCEn Son Eklenen Haberler


Reklam

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam
Vita Services

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!