Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Londrali Limited

Bir Anda Canlı Yayın Kamerasına Yakalanan Genç, İlginç Anların Yaşanmasına Neden Oldu

İngiltere'de bir televizyon muhabiri, evlerinde kenevir bitkisi yetiştiren çift hakkında canlı yayın yaptığı sırada kameraya takılan davetsiz misafir karşısında neye uğradığını şaşırdı.

Canterbury yakınlarındaki Hoath bölgesinde yaşanan olayda, 45 yaşındaki Neil Hartley ile 48 yaşındaki Yvette Hartley çiftinin 500 Bin Sterlin değerindeki evlerinde 88 kenevir bitkisi yetiştirdikleri ortaya çıkmıştı.

 

Genç Bir Anda Canlı Yayın Kamerasına Yakalandı

 

KMTV muhabiri Cameron Tucker, konuyla ilgili çiftin yaşadığı sokakta canlı yayın yaptığı sırada kameraya takılan bir kişi, ilginç anların yaşanmasına neden oldu. Tucker anons yaptığı sırada, arkasında bir gencin uzun yapraklı bir bitki taşıyarak geçtiği ve kamerayı fark ettiği anda koşmaya başladığı görüldü.

 

Video: Gencin elindeki kenevir bitkisiyle canlı yayına çıktığı an (Youtube)

 

Yayınlanan videoda, gördüğü manzara karşısında soğuk kanlılığını koruyan muhabir, anonsunu yapmaya devam ediyor. Gencin bir anda koşmaya başlaması merak uyandırırken, Kent Polisi tarafından açıklamada görüntüden haberlerinin olduğu, ancak işlenmekte olan bir suç göremedikleri ifade edildi.

 

Çift, Hakim Karşısına Çıktı

 

Öte yandan evlerinde kenevir bitkisi yetiştirdikleri öğrenilen Yvette ve Neil Hartley çifti, Canterbury Crown Court'ta görülen duruşmada, B sınıfı uyuşturucu üretmekten suçlu bulundular. Hartley çifti 2 yıl ertelenmiş 22 aylık hapis cezası ve 150 saatlik ücretsiz çalışma cezasının yanı sıra, 12 hafta boyunca ev hapsine mahkum edildi.

 

Haber: Ö.Aytekin (Londrali.com)
Kaynaklar: Kent Online, Daily Mail, YoutubeEn Son Eklenen Haberler


Reklam

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam
Tcca

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!