Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Londrali Limited

İngiltere'de Polisin Başı Kebap Yüzünden Gelen Telefonlarla Dertte

Sussex Police tarafından yapılan açıklamada, her ay aldıkları ortalama 70 bin çağrı arasından, vakitlerini en çok alanların kebap siparişleri ile ilgili olan sahte çağrılar oldukları belirtildi.

Sussex Police iletişim merkezinde çalışan Skye Mansbridge, gün içinde aldıkları yardım çağrıları hakkında bilgi verdi. Ayda ortalama 70 bin çağrı aldıklarını söyleyen Mansbridge, "İnsanlara yardım ediyor olmak hoşuma gidiyor. Her günümüz tamamıyla birbirinden farklı" şeklinde konuştu.

 

20 yaşındaki Mansbridge "Sussex Police iletişim merkezinde çalışacağımı hiç düşünmezdim. Sanırım bu çılgınca. Ama insanlara yardım etmek çok güzel." dedi.

 

Fotoğraf: Sussex Police her ay aldıkları ortalama 70 bin çağrı alıyor. (Chichester)

 

Bazen sahte çağrılar aldıklarına da değinen Mansbridge, "Yanlış kebap gönderildiği için üzgün olduklarını söyleyen telefonlar aldığımız oluyor. Mayonez yerine chili sos aldıklarını söylemek için arıyorlar" dedi.

 

Acil Çağrıların Önüne Geçebiliyorlar

 

Mansbridge, bu çağrıların şaka gibi görünse de, gerçekten acil olan çağrıların yapılmasını engelleyebileceği konusunda uyararak, "Bu gibi çağrılar bizim zamanımızı alıyor, çünkü onlarla da ilgilenmek zorunda kalıyoruz. Aramayı sonlandırmak istemiyoruz, çünkü böyle bir durumda tekrar arıyorlar." diye konuştu.

 

Haber: Londrali.com
Kaynak: ChichesterEn Son Eklenen Haberler


Reklam
Tcca

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!