Icon
MenuMenü
Cart
10 saniye

İlhan Şeşen Londra Konseri - 4 Kasım

İlhan Şeşen Londra Konseri
DETAYLI BİLGİ AL
Londra
Londrali Limited

Sinir Gazına Maruz Kalan Polis Hastaneye Kaldırıldı

İngiltere'nin Wiltshire bölgesine bağlı çalışan bir polis memuru, sinir gazına maruz kaldığı iddiasıyla hastaneye kaldırıldı.

Wiltshire bölgesinde görevli bağlı çalışan bir polis memuru, sinir gazına maruz kaldığı iddiasıyla hastaneye kaldırıldı.

 

Gazın Hastanede Bulaşma Riski Yok

 

Wiltshire bölgesinde görevli bir polis memurunun, sinir gazına maruz kalması sonucu Salisbury'deki bir hastaneye kaldırıldığı iddia edildi. Hastane tarafından yapılan açıklamada, polis memurunun, geçen günlerde Amesbury kasabasında noviçok gazı zehirlenmesi teşhisi konan çiftle aynı semptomları gösterdiği ifade edildi. 

 

Hastane sözcüsü "Hastanede gazın bulaşmasına sebep olacak herhangi bir risk bulunmuyor. Polis memuru şu anda, daha ayrıntılı testlerin yapılacağı Salisbury Bölge Hastanesi'ne götürülüyor" şeklinde konuştu.

 

Fotoğraf: Aynı gaz daha önce eski Rusya istihbarat ajanı Sergei Skripal ve kızına karşı da kullanılmıştı. (PA)

 

Öte yandan, özelikle Amesbury kasabasında yaşananlardan sonra birçok kişinin benzer şüphelerle hastaneye başvurduğu, ancak ciddi bir vakaya rastlanmadığı ifade edildi.

 

Evinde Sinir Gazına Maruz Kalan Çiftten Biri Hayatını Kaybetti

 

Geçtiğimiz cumartesi günü Amesbury'de bir evde bulunan iki kişi, daha önce eski Rusya istihbarat ajanı Sergei Skripal ve kızına karşı kullanıldığı iddia edilen 'Noviçok' gazıyla zehirlenmişti. Zehirlenen Dawn Sturgess hayatını kaybetmiş, Charlie Rowley'in ise tedavisine hastanede devam edidiği açıklanmıştı.

 

Kaynaklar: Sputnik, HürriyetEn Son Eklenen Haberler


Reklam
İlhan Şeşen Londra Konseri

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!