Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Londrali Limited

İngiltere’nin Başarılı Sporcusu Doğum Gününde Hayatını Kaybetti

İngiltere’nin en başarılı genç sporcularından biri olarak gösterilen olimpik kayakçı Ellie Soutter’un 18. yaş gününde aniden yaşamını yitirdiği açıklandı.

2017’de Erzurum’da düzenlenen Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali’nde İngiltere’yi temsil ederek bronz madalya kazanan ve böylece ülkeye tarihinde ilk kez bu alanda madalya kazandıran genç sporcu Ellie Soutter’ın aniden hayatını kaybettiği belirtildi.

 

2022 Kış Olimpiyatlarında Yarışacaktı

 

Soutter, Çin’in başkenti Pekin’de düzenlenecek olan 2022 Kış Olimpiyatları’da İngiltere’yi kıdemli snowboard takımında temsil edecekti.

 

Fotoğraf: Soutter, Pekin’de düzenlenecek olan 2022 Kış Olimpiyatları’da İngiltere’yi kıdemli snowboard takımında temsil edecekti. (Team GB)

 

İngiltere Olimpiyat Komitesi Başkanı Hugh Robertson’un, genç kızın yurt dışında olimpiyatlara hazırlandığını, ancak hayatını kaybettiği sırada İngiltere’de bulunduğunu aktardı. Robertsonn, "Ellie, takımın sevilen ve inanılmaz derecede popüler bir üyesiydi. Bu üzücü zamanda dualarımız onun ailesi ve arkadaşlarıyla" şeklinde konuştu.

 

İntihar Olabileceği Düşünülüyor

 

Soutter’ın ölüm sebebiyle ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak genç kızın doğum gününde aniden hayatını kaybetmesinin ardında intihar olabileceği düşünülüyor.

 

Kaynak: NTVEn Son Eklenen Haberler


Reklam
Tcca

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam
Yeni Türkü Live In London 2019 EB Side

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!