Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Yeni Türkü Live In London 2019 EB

Bir Yayın Döneminin Daha Sonuna Geldik: 'Kısa Bir Ara'

Sevgili LONDRALI okuyucuları, bir yayın döneminin daha sonuna geldiğimiz Ağustos ayında, yeni yayın dönemine hazırlanmak ve farklı yeniliklerle karşınıza çıkmak için kısa bir ara veriyoruz.

Her yayın döneminde olduğu gibi, 2017-2018 yayın döneminin tamamında, yayıncı kuruluşu olduğumuz Londrali.com ve aylık yaşam dergimiz Londralı Magazin ile başta başkent Londra olmak üzere gündemi, ayrıca özgün ve nitelikli yayınlar ile gelişmeleri sizlere sunmak adına çalışmalarımızı sürdürdük.

 

Alternatifler Sunmaya Devam Edeceğiz

 

Yayıncı kuruluş olmamızın yanı sıra siz değerli okuyucularımıza sunduğumuz alternatif etkinliklere de aynı özen ve dikkati göstererek, 2018 yılının 6 aylık bir döneminde 3 konser gerçekleştirdik.

 

Ocak ayında Sertab Erener ile başlayan konserlerimiz, Mayıs ayında Ziynet Sali ve Haziran ayında Yeni Türkü ile devam etti.

 

Fotoğraf: O2 Indiho salonunda düzenlenen Sertab Ereber konserinden bir kare. (LONDRALI)

 

Yeni sezonda da sizelere alternatif etkinlikler sunmak için çalışmalarına devam eden ekibimiz, yine unutulmaz müzik şölenleri ile karşınızda olmaya devam edecektir.

 

Kısa Bir Aradan Sonra Tekrar Birlikteyiz

 

Yayıncı kuruşu olduğumuz Londrali.com, Ağustos ayının sonuna kadar yayın arası verecek ve 1 Eylül itibari ile normal yayınına devam edecektir.

 

Görsel: Yayıncı kuruluşu olduğumuz bazı yayınlar. (LONDRALI)

 

Yaklaşık 5 yıldır sürdürdüğümüz çalışmalarımızda; bugüne kadar yanımızda olan ve bize destek veren siz değerli okuyucularımıza teşekkürü bir borç biliriz.

 

Eylül ayında yeniden görüşmek üzere...

 

Londrali.com EkibiEn Son Eklenen Haberler


Reklam
Vita Services

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!