Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Londrali Limited

Kuzey Kıbrıs'ta Gördüğü Tedaviyle Britanya'nın En Yaşlı Dördüz Annesi Olacak

Londra'da yaşayan 50 yaşındaki Tracey Britten, Kuzey Kıbrıs'taki bir tüp bebek merkezinde gördüğü tedavinin ardından dördüz bebek dünyaya getirmeye hazırlanıyor.

Kuzey Kıbrıs'taki bir tüp bebek merkezinde gördüğü tedavinin ardından dördüz bebek dünyaya getirecek olan 50 yaşındaki Tracey Britten, günün konusu oldu.

 

Kuzey Kıbrıs'ta Tedavi Gördü

 

Britten, yeniden anne olabilmek için Kuzey Kıbrıs'taki bir tüp bebek merkezi ile görüştü. Üç çocuk ve bir torunu bulunan Britten, yapılan görüşmenin ardından iddiaya göre, tatile gittiğini söyleyerek, tedavi görmek üzere Kuzey Kıbrıs'a gitti.

 

Fotoğraf: Britten, yeniden anne olabilmek için Kuzey Kıbrıs'taki bir tüp bebek merkezi ile görüştü. (SWNS)

 

Tüp bebek merkezinde eşinden alınan spermlerin yerleştirildiği Britten'in, 7 Bin Sterlin ödeyerek gördüğü tedavi sonucu dördüz bebek dünyaya getireceği belirlendi.

 

Ülkenin En Yaşlı Dördüz Annesi Olacak

 

Britanya'nın en yaşlı dördüz annesi olmaya aday olan Britten, ülke medyasında manşete taşındı. Kendisini eleştirenlere cevap veren Britten, "İnsanlar çocuklarım ve torunlarım olduğu için beni eleştirdi. Peki ne oldu? İlk olmayacağım ve en son olmayacağım" şeklinde konuştu.

 

Fotoğraf: Britten, Britanya'nın en yaşlı dördüz annesi olacak. (SWNS)

 

Kendisini 50 yaşında hissetmediğini belirten Britten, "İnsanlar istediklerini söyleyebilir, ama ben kendimi 50 yaşında hissetmiyorum. Hikayemi bilmiyorlar. Eleştirenler dört güzel bebeği gördüklerinde fikirlerini değiştirecekler" dedi.

 

25 Haftalık Hamile

 

Şu anda 25 haftalık hamile olan Britten'ın hali hazırda 22, 31 ve 32 yaşlarında üç çocuğu bulunuyor.

 

Kaynaklar: Hürriyet, MirrorEn Son Eklenen Haberler


Reklam
Yeni Türkü Live In London 2019 EB Side

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!