Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Londrali Limited

Sokakta Kaybettiği Cüzdanı Adresine Geri Geldi

İngiltere'nin kuzeybatısındaki Warrington'da yaşayan adam, kaybettiği cüzdanına hiç ummadığı bir şekilde kavuştu.

63 yaşındaki Gerry McDermott, Warrington'daki IKEA mağazasına yaptığı alışveriş sırasında cüzdanını kaybetti. İçinde 80 Sterlin ve banka kartları bulunan cüzdanını aramaya başlayan McDermott, tüm çabalarına rağmen bulamadı.

 

İki Gün Sonra Bir Mektup Geldi

 

Cüzdanından artık iyice umudunu kesen McDermott, iki gün sonra ilginç bir sürpriz ile karşılaştı. Tanımadığı birinden iki gün sonra bir mektup aldığını söyleyen McDermott, mektupta cüzdanını bulduklarının ve kendisine vermek istediklerinin yazılı olduğunu söyledi.

 

Fotoğraf: McDermott'un kaybettiği cüzdanının içinde 80 Sterlin ve banka kartları vardı. (Liverpool Echo) 

 

McDermott, ilk önce mektubun bir çocuk tarafından yazıldığını düşündüğünü, çünkü el yazısını okumanın çok zor olduğunu dile getirdi.

 

McDermott, cüzdanını kaybettiği anları şu sözlerle anlattı: "Pazartesi günü öğleden sonra eşimle birlikte IKEA mağazına gittim. Mağazadan çıktığımızda cüzdanımın üzerimde olmadığını fark ettim ve 'Cüzdanım nerede?' diye sordum. Onu bulamadım ve bütün kartlarımı iptal ettirmek zorunda kaldım."

 

Cüzdanı 5 Kişilik Bir Aile Buldu

 

Gelen mektup üzerine oldukça şaşırdığını söyleyen McDermott "Daha sonra çarşamba günü cüzdanımın bulunduğunu söyleyen bir mektup aldım. Mektuptaki telefon numarasını aradığımda bir çocuk açtı. Tuhaf bir Amerikan aksanı vardı. Bana gelip cüzdanımı almamı, ama gelirken o cüzdanın bana ait olduğunu gösterecek bir şey getirmemi söyledi. Gittiğimde iki erkek ve bir kız çocuğun olduğu 5 kişilik bir aile ile karşılaştım. Cüzdanımdaki her şey yerinde duruyordu." şeklinde konuştu.

 

Fotoğraf: Cüzdanı bir hafta önce İsveç'ten Liverpool'a taşınan bir aile buldu. (Liverpool Echo)

 

Cüzdanı bulan ailenin ismi açıklanmazken, geçen hafta İsveç'ten Liverpool'a taşınmış oldukları öğrenildi.

 

'İnsanlara Olan İnancım Güçlendi'

 

Cüzdanına yeniden kavuşan McDermott "Gerçekten çok hoş bir aileydi. İnsanlara olan inancımı güçlendirdiler." diyerek sözlerini tamamladı. Aile ile, "Biz sadece doğru olanı yaptık" dedi.

 

Haber: Londrali.com
Kaynaklar: Liverpool Echo, MirrorEn Son Eklenen Haberler


Reklam
Yeni Türkü Live In London DC Side 2

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam
Yeni Türkü Live In London 2019 EB Side

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!