Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Yeni Türkü Live In London 2019 EB

Polis, Londra'da İşlenen Bülent Kabala Cinayetine Ait Yeni Bilgilere Ulaştı

12 Şubat gecesi Londra'da vurularak hayatını kaybeden Bülent Kabala cinayetinin soruşturmasının halen sürdürüldüğü öğrenildi.

Metropolitan Police tarafından dün yapılan açıklamada, Bülent Kabala cinayeti sırasında kullanılan minibüsün içerisinde çeşitli aletler bulunduğu belirtilerek, bulunan aletlerin fotoğrafları yayınlandı.

 

Başından ve Göğsünden Vuruldu

 

41 yaşındaki taksi sürücüsü Bülent Kabala, 12 Şubat Pazartesi günü Barnet ilçesinde başından ve göğsünden vurularak öldürülmüştü. Olay sırasında kullanılan minibüs, iki gün sonra terk edilmiş bir halde bulunmuştu.

 

Fotoğraf: Polis, araçta bulunan aletlerin fotoğraflarını yayınladı. (Met Police)

 

Polis, olayla ilgili yeni bilgilere ulaştıklarını dile getirdi. Olay gecesi aracın gittiği yerler hakkında bilgi edindiklerini söyleyen Dedektif Noel McHugh, "Ancak yine de insanların yardımına ihtiyacımız var. Minibüsün arkasında Bülent K.'nın katillerinin kullandığını düşündüğümüz aletler vardı. Çalıntı bir araç olduğunu düşünüyoruz. Aracı tanıyanlar ve içindeki aletler hakkında bilgisi olanları yardıma çağırıyoruz" dedi.

 

Üç Veya Dört Kişiydiler

 

McHugh "Bülent Kabala'nın aracından çıkıp kavşağa girdiğini ve burada üç veya dört kişinin minivandan çıkarak saldırıyı gerçekleştirdiğini biliyoruz." şeklinde konuştu.

 

Fotoğaf: Araçta bulunan aletler (Met Police)

 

Öte yandan dün 30 yaşındaki bir kişinin gözaltına alındığı ve halen polis gözetiminde tutulduğu duyuruldu. 46 yaşında bir kişi de olay sonrası cinayet şüphesiyle gözaltına alınmış, daha sonra serbest bırakılmıştı.

 

Haber: Londrali.com
Kaynaklar: Standard, Met PoliceEn Son Eklenen Haberler


Reklam
Yeni Türkü Live In London DC Side 2

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam
Vita Services

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!