Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Yeni Türkü Live In London 2019 DC

Polis Görevlilerine Yapılan Sürpriz Görenleri Gülümsetti

İngiltere'de bir polis aracına bırakılan not ve hediye görenleri şaşırttı.

Staffordshire'un Rugeley bölgesinde yaşanan olayda, iki polis memuru araçlarına döndüklerinde hoş bir sürprizle karşılaştı. Bir kişi "Bizim için yaptığınız her şey için teşekkür ederiz" notu ile birlikte bir paket çikolata bırakmıştı.

 

Polis, Sürprizi Sosyal Medyada Paylaştı

 

Staffordshire Polisi notu ve çikolatanın fotoğrafını sosyal medyada paylaşarak, ismini bilmedikleri bu kişiye teşekkür ettiklerini duyurdu.

 

Araçlarına döndüklerinde sürprizle karşılaşan iki polis görevlisi ise, "Bu hoş sürprizi kimin yaptığını bilmiyoruz, ama yüzlerimize tebessüm getirdiğini söyleyebiliriz" şeklinde konuştu.

 

Fotoğraf: Staffordshire Polisi notu ve çikolatanın fotoğrafını sosyal medyada paylaşarak, ismini bilmedikleri bu kişiye teşekkür etti. (Staffordshire Police)

 

Ülkede son dönemde basında çıkan haberlerde, ambulanslara bırakılan sert ve tehdit unsurları taşıyan notlar tepki toplamıştı. Yazdığı not nedeniyle mahkemeye sevkedilen Kirsty Sharman 285 Sterlin para cezasına mahkum edilmişti.

 

Bath'ta yaşayan Sharman, ambulansın girişi kapatmasını sert bir uslupla eleştiren bir not yazarak, ambulansın camına bırakmıştı.

 

Haber: Londrali.com
Kaynaklar: Stoke-on-Trent Live, MetroEn Son Eklenen Haberler


Reklam
Vita Services

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam
Tcca

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!