Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Yeni Türkü Live In London 2019 EB

Köpeğinin Yediği Pasaport Yüzünden Saatlerce Gözaltında Tutuldu

İngiltere'den Bali'ye binlerce kilometre uçan çift, havalimanında polis tarafından durdurularak sınır dışı edildi.

Daniel ve Tia Farthing isimli yeni evli çift, düğünden sonra balayı için Bali'ye gitmek üzere uçağa bindi. Pasifik Okyanusu'ndaki adaya doğru yola çıkan çift, 16 saat boyunca yolculuk yaptı.

 

Balayı İçin 4 Bin Sterlin Ödediler

 

Uçak, Endonezya'ya indiğinde uzun yolculuk da sona erdi, ancak çiftin akıllarına bile gelmeyecek bir sorunları vardı. Balayı için 4 Bin Sterlin para ödeyen çift, havalimanında durduruldu.

 

Fotoğraf: Pasaportunun köşesi köpeği tarafından yenilen Daniel'ın ülkeye girişine izin verilmedi. (Mirrorpix)

 

Pasaportunun köşesi köpeği tarafından yenilen Daniel'ın ülkeye girişine izin verilmedi. Dört yaşındaki labrador cinsi Milo'nun yaptıkları nedeniyle, çift Endonezyalı yetkililer tarafından sınır dışı edildi.

 

Yedi Saat Gözaltında Tutuldu

 

Tia Farthing, daha önce eşiyle birlikte AB ülkelerine seyahat ettiklerini, ancak bir sorun yaşamadıklarını ifade etti. Daniel ise, yaşadıklarını korkunç bir deneyim olarak tanımladı. Çift sınır dışı kararıyla birbirinden ayrıldı, Daniel yedi saat gözaltında tutuldu.

 

Fotoğraf: Dört yaşındaki labrador cinsi Milo'nun yaptıkları nedeniyle, çift Endonezyalı yetkililer tarafından sınır dışı edildi. (Mirrorpix)

 

Yeni evli çift, iki gün içinde yaklaşık 25 bin kilometrelik yolculuk yapmalarına rağmen, balayını yapamadan evlerine dönmek zorunda kaldı.

 

Kaynaklar: Milliyet, MirrorEn Son Eklenen Haberler


Reklam
Yeni Türkü Live In London 2019 EB Side

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam
Yeni Türkü Live In London DC Side 2

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!