Icon
MenuMenü
Cart
Londra
Londrali Limited

2 Yıl Arayla Üçüz Çocuk Sahibi Oldu, İngiltere

Henüz yürümeye başlayan küçük George'a, kardeşleri Noah ve Lilah katıldı. Yeni doğan ikiz kardeşler aslında ikiz olmadıkları, George ile birlikte üçüz oldukları açıklandı.

İngiltere'de yaşanan olayda, 3 yıl önce tüp bebek tedavisi gören anne Sarah Swann, döllenmiş bazı yumurtalarının dondurulmasını istedi. Bu döllenmiş yumurtraların bazıları rahmine aşılanan ve 1 erkek çocuğu dünyaya getiren anne, şimdi de ikiz bebeklerini dünyaya getirdi.

 

Son doğumuyla bir kız ve bir erkek bebek dünyaya getiren 45 yaşındaki Swann’in bu bebekleri ise 3 yıl önce dünyaya gelen George’a tıpatıp benziyor.

 

Fotoğraf: Sarah Swann ve üçüz çocukları. (Dailymail)

 

Üçüzlerden ikisini üç yıl sonra dünyaya getiren Anne Swann, “George muhteşem bir çocuk. Onu büyütürken yeniden anne olmak istedim ve dondurduğum yumurtalarla ikizlerim dünyaya geldi. Bu bir mucize” diye konuştu.

 

Gerçekleştirdiği doğumdan sonra oldukça mutlu olduğunu belirten Swann, insanların üç çocuğuna da aynı zamanda hamile kaldığına inanamadığını belirterek, "insanların böyle bir şeyin olduğuna inandırmakta çok zorlandım. " dedi.

 

K. Aygü (Londrali.com)En Son Eklenen Haberler


Reklam

Anket

En Çok Okunan Haberler

Reklam
ABS London

Nerede olursan ol Londrali.com yanında

100'den fazla cihazda hizmetinizdeyiz!